top of page

Yardımcı Eğitmenler

32665f9b-285c-4973-ac00-cbc8a2aaecc4.jpg

Hülya Kayahan

Yardımcı Eğitmen

Hatha Yoga Eğitmeni

Mindfulness Eğitmeni

Bu yıl üçüncü kez programın Yardımcı Eğitmenliğini yapacak olan Hülya, Mersin'de Bohem Yoga adında stüdyosunda derslerini vermektedir. 

Yoga ve meditasyonu kendi için bir yaşam ve kendimi ifade şekli olarak buluyor. Bu iki kaynak, kendi sistemini anlamasında ve kendini hissetmesinde en büyük aracı ve şifa kaynağı oldu.

Kendi dilinden aktarımı ise şöyle; 'Yoga gerçekten gizemli bir kapı o kapıdan girdikçe zihinsel, duygusal , fiziksel katmanlar içerisinde yolculuğa çıkıp kendimize dair çok şey öğreniyoruz. 
Yogada Mindfulness temelli yogayı öğrenme ,derinleşme ve bu farkındalık alanından yogayı aktarmak ise benim tutkum, evvela kendim için sonrasında dokunabildiğim her kalbe şifa olmasına niyet ederek yoldayım.' 

  • Instagram

@hulya_kayahan

Satı Erpak Vural

Asistan Eğitmen

Yin Yoga Eğitmeni

Mindfulness Eğitmeni

2021 senesinde programın ilk mezunlarından olan Satı, geçtiğimiz sene MBSR Programınlarını da asiste ederek bu alanda kendini beslemeyi sürdürdü. Bu sene Eğitmenlik Eğitimine de dahil olarak katılımcıların bedenlerinin bilgeliğini, hem Yin Yoga hem de Mindfulness desteğiyle keşfetmelerine destek olacak. 

Şu sıralar somatik psikoloji eğitimine devam ediyor ve bu alanda kendini yetiştirmeyi sürdürüyor. 

  • Instagram

@sati_mindfulyoga

FaceApp_1667163805012_edit_435001904032580.jpg
DSC01396.jpg

Gizem Aktaş

Asistan Eğitmen

Mindfulness Eğitmeni

Gizem, kurumsal kariyerinde iletişim alanında farklı ajans ve kurumlarda çalıştı. Kişisel ilgi alanı olan sürdürülebilirlik, farkındalık yaşam onu kariyer olarak sürdürülebilirlik iletişimine yöneltirken bir yanda da yoga, kundalini, tai chi, meditasyon ve mindfulness gibi farklı alanları keşfetmeye yöneltti. Gözde Gözübatikoğlu ile tanışmasının ardından MBSR ve Mindfulness Eğitmen Eğitimliği sonrasında bu alanda aktarıcılık yapmaya başladı. 

2022 yılında Mindful Özşefkat konusunda alanın kurucularından Kristin Neff ve Chris Germer'den ders aldı. Kurucuları oldukları Greater Good Science kurumunun 8 haftalık Mindful Özşefkat programına katıldı.

Gizem hali hazırda İstanbul'da birebir seanslarda ve çeşitli stüdyolarda Mindfulness aktarıcılığı yapıyor ve Gözde Gözübatikoğlu ile Mindfulness Eğitmen Eğitimi ve MBSR programlarında öğreticilik yapıyor. Bunların yanı sıra, tai chi ve qi gong ile Tao felsefesi üzerine çalışmalarına devam ediyor. 

  • Instagram

@bidalus

bottom of page